lecznica@milyusmiech.pl
tel.: 888 888 650  tel.: 22 636 90 37 

Usługi

Dla Ciebie

Co nas wyróżnia?

W ,,Miłym Uśmiechu” wyznajemy zasadę, że jama ustna to brama, która otwiera możliwości na drodze do cieszenia się dobrym zdrowiem. Dzisiaj dentysta musi nie tylko promować profilaktykę jamy ustnej, ale również ogólną kondycję fizyczną. Lekarze pracujący w ,,Miłym Uśmiechu” doskonale  rozumieją połączenie jakie istnieje między tymi dwoma elementami. Dlatego w naszej Lecznicy oferujemy Tobie pełną pomoc w zakresie:

Dla Dziecka

Wszyscy byliśmy dziećmi i wiemy, że początki są najważniejsze. To właśnie one decydują o tym jak w przyszłości będzie wyglądała relacja 'Pacjent-Lekarz'. Dlatego w naszych gabinetach pracujemy z najmłodszymi Pacjentami oraz ich Rodzicami, aby mogli cieszyć się pięknymi uśmiechami przez długie lata i nie bali się dentysty, już od 2-3 roku życia. W ,,Miłym Uśmiechu” stawiamy na profilaktykę oraz poznawanie przez zabawę.

Dla Biznesu

Czy wiesz jakie korzyści może przynieść kompleksowa opieka stomatologiczna zespołowi Twojej firmy?

Dla Edukacji

Akademia ,,Miłego Uśmiechu” to projekt stworzony z myślą o Dzieciach i Młodzieży w celu poszerzania ich wiedzy oraz świadomości w zakresie profilaktyki i ochrony przed chorobami jamy ustnej. Poprzez edukację i naukę poprawnej higieny przy użyciu odpowiednich ,,pomocy naukowych” i zabawek przybliżamy wiedzę stomatologiczną w sposób łatwy i przyjemny.  Stawiamy na edukację ponieważ to ona ma decydujące znaczenie przy zapobieganiu schorzeniom jamy ustnej.

Instagram