lecznica@milyusmiech.pl
tel.: 888 888 650

Dla Ciebie

Co nas wyróżnia?

W ,,Miłym Uśmiechu” wyznajemy zasadę, że jama ustna to brama, która otwiera możliwości na drodze do cieszenia się dobrym zdrowiem. Dzisiaj dentysta musi nie tylko promować profilaktykę jamy ustnej, ale również ogólną kondycję fizyczną. Lekarze pracujący w ,,Miłym Uśmiechu” doskonale  rozumieją połączenie jakie istnieje między tymi dwoma elementami. Dlatego w naszej Lecznicy oferujemy Tobie pełną pomoc w zakresie:

  • diagnostyki
  • stomatologii zachowawczej
  • stomatologii dziecięcej
  • endodoncji mikroskopowej
  • ortodoncji
  • chirurgii i implantologii
  • protetyki - DSD Smile Design

Posiadamy pantomogram, aparaty RTG oraz RVG (radiowizjografię cyfrową) dzięki, którym mamy możliwość diagnozowania pacjentów z użyciem najwyższej na świecie jakości obrazowania wewnątrzustnego.

Oferujemy również możliwość znieczulenia komputerowego, które sprawi, że wizyta będzie jeszcze bardziej komfortowa.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo przed pierwszą wizytą poprosimy o wypełnienie wywiadu lekarskiego, a przy zabiegach chirurgicznych wykonamy pomiar ciśnienia krwi. Zlecimy też ewentualne wykonanie badań dodatkowych.

Przychylność i sprostanie Twoim wymaganiom to znak rozpoznawczy naszej Lecznicy. Dla osób, którym ciężko jest wygospodarować czas w ciągu tygodnia rozszerzyliśmy godziny przyjęć– ,,Miły Uśmiech” otwarty jest również w sobotę.

Wdrożyliśmy i doskonalimy system zarządzania jakością, aby zapewnić najwyższy poziom oferowanych usług, wraz z przestrzeganiem przepisów prawnych obowiązujących w sektorze ochrony zdrowia.

To właśnie wysoka jakość naszych usług, pełne zaangażowanie personelu w tworzeniu dobrego wizerunku firmy oraz rozsądne ceny sprawiają, że jesteśmy najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą zadbać o swój uśmiech. 

Instagram